בחירת עובדים – 3 המ”מים שאתה חייב להכיר!

בחירת עובדים – העובד המתאים, במועד הנכון, במקצוע הנדרש

מממ = מתאים מועד מקצוע

בחירת עובדים בצורה המדויקת ביותר הינה משימה חשובה, אסור לבזבז זמן מיותר בהליך הגיוס מחד ובחירת העובדים צריכה להיות כזו שתאתר את העובד המתאים ביותר מבחינה מקצועית ותרבותית. חשוב מאוד לבצע את ההליך בצורה מדוייקת ומקצעית

בחירת עובדים בחברת השמה והכוון תעסוקתי המתמקדת בתעשייה הקלאסית

  • זיהנו כי קיים צורך בעובדים מקצועיים ומיומנים בתעשייה הקלאסית, אנו מתמקדים גם בתחום זה. מטרתנו לאתר את המעמדים הרבים הטובים והמתאימים ביותר במיקוד התעשייה הקלאסית במקביל לארגונים אחרים.
  • נמצא כי קיים פער בתהליכי האיתור של מעמדים מקצועיים לתעשיה הקלאסית מול התהליכים המתקדמים שמתקיימים באיתור מעמדים בהייטק.  אנו ניישום מתודולוגיות מתקדמות אלה בתעשייה הקלאסית כך שנוכל לשפר בצורה משמעותית מאוד את  סיכויי ההצלחה בקליטת העובדים המתאימים לארגון הקולט.
  •  דרכי פעילות זו תענה לצורך החיוני ליצירת שוויון הזדמנויות בתעסוקה גם לארגונים מרוחקים.
  • אנו מאפיינים פעילות בהתאם לארגון מולו אנחנו עובדים

o       אירגוניים קטנים ובינוניים מיקוד גיוס עובדים מקצועיים במהירות ללא צורך בהקצאת משאבים פנימיים רבים. מתן מענה חיצוני מהיר לצורך הגיוס. גם בהיקפים קטנים.

o       ארגונים גדולים בהייטק ותעשיה קלאסית איתור מהיר בהיקפים גדולים של מעמדים בהתאם לצרכי הארגון.

  • אנו מיישמים מודל המתקיים במכללות בארה”ב בו מאתרים ומתאימים מעמדים, מקומות עבודה מיד עם סיום לימודיהם על ידי מתן שירות למכללות. סוכנים של שינוי –  הגישה ישירה למוסדות הלימודים על ידי בנית מרכז השמה מלא ללא כל עלות מצד המוסד תאפשר איתור מעמדים מצוינים בעלי פוטנציאל טוב להשתלב בקלות בארגונים השונים.
  • ניסיונו רב השנים  בגיוסי עובדים במקצועות השונים, בתעשיות שונות יביא לקבלת מעמדים מצוינים המתאימים לצורכי הארגון במהירות.

בחירה עובדים נכונה – מתחילה בסינון ראשוני של מועמדים, אבחון מדיוק לבחינת התאמתם.

צור קשר בכדי לקבל יעוץ חינם לבחירת עובדים מדוייקת.

Comments

comments