איך לפרסם מודעת דרושים כדי לקבל מעמדים טובים?

כדי למצוא מעמדים טובים צריך לפרסם מודעת דרושים מתאימה.

מודעת דרושים מפרסמת משרות אך אפשר גם להרחיב למטרות נוספות  :

לפרסם את הארגון ולהציג את חשיבתו.

להציג סימני צמיחה והרחבה של הארגון.

לפרסם את מוצרי החברה באופן סמוי או גלוי.

אך היא גם יכולה להעיד על תחלופה רבה בארגון.

התחלה של גיוס עובד מתאים, הוא ניסוח מודעת הדרושים כך שתמשוך את העובד הנכון. היעול לפרסום מודעת דרושים לא נועד “להגיע לכמה שיותר אנשים”, למעשה, מודעת דרושים נכונה מסננת מועמדים לא מתאימים.

.מודעת הדרושים היא כלי הסינון הראשון שלך למועמדים ראויים – קרא את המדריך המלא לניסוח מודעת הדרושים

פרסום מודעת דרושים היא הודעה על קיומה של משרה פנויה בארגון.  המודעה מציגה את הארגון והמשרה. עיצוב המודעה והמבנה יוצר רושם ראשוני על הארגון ואת החשיבות שהארגון נותן למשרה הנדרשת.

מודעת דרושים צריכה להיות מודעה אשר תאפשר סינון מועמדים כך שרוב הפניות יהיו ממועמדים מתאמים למשרה, מודעת הדרושים היא כלי הסינון הראשון שלך למועמדים ראויים.

מודעת דרושים מצוינת מצליחה ליצור ענין גם אצל מעמדים פוטנציאלים שבתקופה ספציפית זו לא  מחפשים עבודה אך עונים על דרישות המשרה וגורמת להם לפנות למשרה.

קרא את המדריך המלא לניסוח מודעת הדרושים

מה כדאי לפרסם במודעה ?

כדי לקבל את מלא התועלת של הפרסום צריך להחליט את מה המודעה מפרסמת, מי קהל היעד שאליו רוצים להגיע ולכן צריך לתכנן אותה בדייקנות.

חייבים לציין את שם המשרה, הגדרת התפקיד, כישורים נדרשים ממועמד חשוב לתאר במספר משפטים מצומצם.

מומלץ שיופיע גם אזור העבודה (חשוב במיוחד לבדוק אם יוכל לבחון אם המקום מתאים לו מבחינה גיאוגרפית) היקפי הפעילות (אם נדרש שעות נוספות, עבודה במוצ”ש או בימי ו) וחריגים נוספים במידה ויש.

חשוב להקפיד על פי חוק המודעה צריכה לפנות לגברים ונשים כאחד, לא לפרסם דרישות שאינן עומדות בחוק שיווין הזדמנויות בעבודה חוק שויון הזדמניות בעבודה.

מקום פרסום המודעה מותנה באוכלוסיית היעד. מקומות אפשריים לפרסום מקומונים, עיתוני ערב,  רשתות חברתיות, לוחות אינטרנטיים,  חברת פירסום   ולבדרך לעבודה כחלק מתהליך גיוס מעמדים

עד כאן המדריל לפירסום מודעת דרושים, בנקודת זמן זו במידה ויש צורך לנצל את שטח הפרסום למטרות נוספות כפי שנכתב .. ניתן להוסיף תכני פירסום, חשוב לשים לב שלא ישנה את מיקוד של ההודעה  שהיא פירסום מודעת דרושים.

פנה עכשיו לקבלת יעוץ ראשוני בחינם מהמקצוענים שלנו.  צור קשר  וקבל ליווי צעד אחר צעד לגיוס העובד המתאים ביותר.

 

Comments

comments